A-TECH FUARI

       2017 senesinde tamamen öz sermaye ile kurulmuş olan Artı 2 Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı (A-Tech), imalatçıların kurumlara ve özel sektöre ürünlerini tanıtmakta çektiği sıkıntıları çözmek için farklı bir fuar anlayışı ile harekete geçti. Öncelikli amacımız, kurum yetkililerini maksimum seviyede alanda ağırlayarak üretici fırmalarla bir araya getirmek, ürünlerinizi tanıtma fırsatı oluşturmak ve samimiyet oluşturma imkanı sunmaktır.

       T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Estaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED), Elektrik Mühendisleri Odası, Perpa Ticaret Merkezi ve KOSGEB gibi kurumların desteği ve katılımı ile düzenlenmekte olan A-Tech Fuarı, her yıl Kasım ayında ziyaretçileri ve katılımcıları ile sektörün buluşma noktası haline gelmiştir.

       A-Tech Fuarı destek aldığı Kamu Kurumları kadar alanında lider üretici firmaların katılımıyla ve Türkiye’nin bir çok ilinden gelen işinin ehli uzman ve profesyonel ziyaretçileriyle çok kısa bir sürede sektörün en önemli fuarları arasında yerini almıştır.